Tuzla Evden Eve Nakliye


Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü nakliyat; eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil, makine gücüyle taşıyan ve bu sayede daha hızlı nakliye sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.


Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat olarak, müşteri memnuniyeti ilkemizden asla şaşmadık ve sizler için en kaliteli hizmeti, en ideal formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik. Bu doğrultuda, şehir içi taşımacılık hizmetlerimizde kullanmak üzere, sizlere daha lokal hizmetler sunarak kolaylık sunduğumuz asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile evinizi, büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla rahat edebilirsiniz.


Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticisi, ya asansörün kullanılmasına izin vermez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.


Asansörlü Nakliye Asansörlü Evden Eve Nakliyat Asansörlü Nakliyat

Sizler de takdir edersiniz ki, her işin inceliği olduğu gibi asansörlü nakliyat hizmetinde de önemli birçok detay vardır. Müşterilerimiz öncelikle şunu bilmeli, her isteyen müşterinin eşyası asansörle taşınamayabilir. Bunun için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabilecegi bir boşluk olması gerekir. Ülkemizde çarpık kentleşme dolayısıyla birçok ev, bina vb. yerde asansörün yanaşması mümkün olmamakta ve taşıma asansör ile yapılamamaktadır. Öte yandan karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de, asansör binanın yanına yanaşsa bile eşyaların alınacağı kapı veya çıkışın küçük olması ve bir çok eşyanın bu nedenle asansör ile taşınmasını imkansız hale getirmesidir.


Asansörlü Nakliyat İşleminin Aşamaları

  • Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle evinize ekspertizimiz gönderilir.
  • Ekspertizimiz evinizin bulunduğu sokağın yapısını, balkonun asansörlü taşımaya uygun olup olmadığını inceleyip bu hizmeti almanızın uygun olup olmadığını değerlendirecektir.
  • Eğer evinizin bulunduğu bölge ve evinizin fiziksel şartları asansörlü nakliye için uygun ise taşımanın yapılacağı zaman sizinle ortak olarak belirlenecektir.
  • Belirlenen zamanda son model asansörlü araçlarımız ve uzman taşıma ekibimiz evinize gönderilecek ve taşıma işlemine başlayacaktır.

Asansörlü Nakliyatın Avantajları

  • Asansörlü nakliyat sayesinde, eşyalarınızın taşıma sırasında alabileceği hasar düzeyi minimuma indirilmiş olur.
  • Eşyaların taşınma süresi, asansörlü araçlarımız sayesinde çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır.
  • Merdivenleri dik ve yüksek katlı binalarda taşınma işleminin kolaylaşmasını sağlar.
  • İnsan gücü ile taşımanın mümkün olmadığı ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Asansörlü Evden Eve  Taşıma Asansörlü Eşya Taşıma Asansörlü Taşıma


0505 638 77 75